• Wycieczka do Warszawy

• Dnia 07.10.2022 r. odbyła się wycieczka uczniów klas ósmych do Warszawy.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Uczniowie zwiedzali z przewodnikiem Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego. Zapoznali się z historią i roślinami zgromadzonymi na przestrzeni lat w tym miejscu. W Centrum Nauki Kopernik, w strefie eksperymentowania, uczniowie uczyli się, odkrywali, jakie zjawiska przyrodnicze zachodzą w środowisku, w którym funkcjonuje człowiek i jak człowiek wpływa na środowisko naturalne. Uczniowie wzięli udział w wybranych warsztatach robotycznych, fizycznych i chemicznych, które trwały 90 minut.

Wszyscy zadowoleni wrócili do szkoły, w której mogą wykazać się zdobytą wiedzą.